Yemek Fotoğraf Çekimi

Yemek Fotoğraf Çekimi

Yemek Fotoğraf Çekimi

Sanatla yemeğin lezzeti anlattığı noktada tek ihtiyacınız olan sunumudur profesyonel fotoğraf çekimi ile gıda ve yemek fotoğrafçılığında sanatınızı ve görsel lezzetlerinizi öne çıkarıp, müşterilerinizin iştahlarını kabartan yemek gıda fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Gıda pazarlamasında, ürünün güven veren lezzet kalitesini yemek fotoğraf çekimi ile anlatmak gerekir gıda çok geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için her gıda fotoğraf çekimi işçiligi farklı ve zordur. Gıda ürünlerinde renk, netlik, doku, boyut, tat lezzet detayları ile gıdanın öne çıkan gerçek yansımasını fotoğrafa verebilen tecrübedir. Gıda çekimlerinde başarılı fotoğraf çekebilmenin temel teknikleri vardır. Bunlardan en önemlisi doğru techizata ve bilgiye sahip olmaktır sonra çekim teknikleri gelir tecrübe ettiğimiz gıda çekimi teknikleri sayesinde, dekupeli çekim, konsept’ stil life, mankenli çekim vb. çalışmalar ile fotoğrafların kullanıma hazır hale gelmesi sürecini en kaliteli hale getirebilmiş bir firmayız.

Gıda Çekimi Ücretsiz Servis

Taşınabilir gıdalarda istanbul ‘ un her yerine ürün çekimi ücretsiz servis aracımızla iş yerinizden deponuzdan imalatınızdan ürünlerinizi teslim alıyoruz, çekimden sonra tekrar teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızı her platformda kullanabileceğiniz boyutlarda hazırlıyoruz.

Stüdyoda Gıda Çekim Hizmeti

Stüdyoda fotoğraf çekimini öneriyoruz gıdaların çekimi esnasında gerekli ekipmanlarımız elimizin altında oldugu için daha verimli oluyor yeni çıkacak bir ürün veya var olan bir ürünün profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz.

Yerinde Gıda Çekim Hizmeti

İş yerinizde, veya imalat alanınızda set kurup gıda ürünlerinizin yerinde çekimini yapıyoruz.

İl Dışı Gıda Çekim Hizmeti

il dışında gıda çekimi yapıyoruz iş yerinizde, veya imalat alanınızda set kurup gıda ürünlerinizin yerinde çekimini yapıyoruz.

Gıda E-Ticaret Ürün Çekimi

Gıda üzerine e-ticaretin döndüğü yemek sepeti getir gibi pazaryerleri için ürünlerinizin tercih edilebilirliğinizi sağlayan çekim teknikleri ile kalitesini yansıtıyoruz.

Sektörel Gıda Çekimleri

gıda fotoğraf çekimi, yemek fotoğraf çekimi, sebze fotoğraf çekimi, meyve fotoğraf çekimi, bitki fotoğraf çekimi, çiçek fotoğraf çekimi, baharat fotoğraf çekimi, süt fotoğraf çekimi, tarım ürünleri fotoğraf çekimi, unlu mamüller fotoğraf çekimi, üretim fotoğraf çekimi, fast food fotoğraf çekimi, gıda e-ticaret fotoğraf çekimi, imalat üretim fotoğraf çekimi, ambalajlı gıda fotoğraf çekimi, hazır yemek fotoğraf çekimi, v.b fotoğrafçılık hizmetleri vermekteyiz.

Yüksek kalite ve boyutta istenilen RAW, JPG, PNG, PSD formatta dijital olarak teslim edilmektedir.

Herkes Nasibini Yer İşinizi Görüşmeye Sizleri Stüdyomuza Bekliyoruz. SAYGILARIMIZLA FOTO PRODÜKSİYON BAKIRKÖY İSTANBUL