Koleksiyon Fotoğraf Çekimi

Koleksiyon Fotoğraf Çekimi

Fuar Fotoğraf Çekimi

Fuar Çekimi
Fuar fotoğraf ve kamera çekimi hizmetlerimiz genel fuar ve fuar katılımcı firmalara özel kamera ve fotoğraf çekimlerini yapıyoruz genel fuarın görüntüleri profesyonel 4k kamera ile çekilmektedir profesyonel işinde uzman fotoğrafçı ekibimiz tüm fuar tarihlerinde tüm gün müşterilerinize sunum yaparken ve stant genelini çekmektedir. Tüm çalışmaların ardından özenle seçilen görüntüler ve fotoğraflar düzenlenip videoların özel montajları yapılıp tanıtım videonuzu hazırlayıp hızla teslim ediyoruz.

Fuar Fotoğraf çekimi
Fuar süresince firmanıza özel konuklarınızın fotoğraf çekimi, katılımcı stant ziyaretçilerinizin fotoğraf çekimi, ve fuar standınızı genel görünümlü fotoğraf çekimleri gerekir.

Fuar Video Çekimi
Fuar satanınızın katılımcıların kameraya alınması, fuarın genel görünüm video çekimi, fuar standınıza katılan ziyaretçilerinizle röportaj ve video çekimlerinin yapılması, ve video çekimleri sonrası markanıza özel videonun montajlanması gerekir.

Fuar Röportaj Çekimi
Fuar katılımcıları ile sizin belirlediğiniz konularda kamera video kayıt yapılarak düşünce ve önerileri konuların röportaj yapılması ve diğer fuar alanında yaptığımız çekimler ile montajlanması gerekir.

Fuar Drone Hava Çekimi
Fuar merkezinden alınan izinle profesyonel drone pilotu eşliğinde fuar alanının 4k kamera ile çekimlerin yapılması ve diğer video çekimleri ile birleştirilerek montajlanması gerekir.

Fuar Özel Ürün Çekimi
Fuar alanında ve standınızda baskı, pano, reklam tabelası, stant giydirmesi alanlarında kullanabilmek için favori ürünlerinizin yüksek çözünürlükte profesyonel fotoğrafların fuardan önce çekilmesi gerekir.

Fuar Katalog Çekimi
Fuar alanında katılımcı veya ziyaretçilere ürünlerinizi sunabilmek ve taktim edebilmek için ürünlerinizin profesyonel kalitede kataloğa uygun fotoğrafları çekilerek katalog çalışması ve baskısının yapılması için teklif ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.