Hakkımızda

Bize ihtiyacınız olduğunda her zaman yanındayız ne zaman ve nasıl doğru ürün fotoğraf çekimi eğitimi konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.


Merhabalar;

fotoproduksiyon.com 2013 yılında Bakırköy’ de yetkili belgeleri ile bire bir ürün fotoğraf çekimi eğitimine başlamıştır.

Herkesin her işi yaptığı günümüzde fark etmenizi istediğimiz ayrıcalık, biz sadece ürün fotoğraf çekimi eğitimi veriyoruz.

Türkiye’ nin her yerine birebir sektörel ürün fotoğraf çekimi eğitimi vermekteyiz. Saygılarımızla. fotoproduksiyon.com

STÜDYO LOKASYON

Bakırköy İstanbul Türkiye

SiZE YARDIMCI OLABİLİRİZ

30 m² olan stüdyomuzda birebir ürün fotoğraf çekimleri eğitimi üzerine teknik ekipman sistemi ile profesyonel olarak size destek olmaya hazırız.

GÖRÜŞME ALANI

Bu alanda görüşmelerimizi yapıyoruz, size daha iyi eğitim verebilmek için işinize, ürüne uygun çekim tekniğini sizin ile beraber belirliyoruz.

EĞİTİM ALANI

Bu alanda stüdyo ekipmanlarımız giysi kabini, makyaj bölümü ile mankenli modelli çekim eğitimi uyguluyoruz.

PHOTOSHOP ALANI

Ürünlerin fotoğraflarını çekim eğitimi sonrası bilgisayar sistemi aktarıyoruz, yüksek kalite ve boyutta RAW, JPG, PNG, PSD olarak rötuşlama dijital hazırlama eğitimi veriyoruz.

SERVİS ARACI

Türkiye’ nin her yerine servis aracımızla ekipmanlarımızla geliyoruz iş yeri, mağaza, depo veya imalat alanınızda birebir ürün çekimi eğitimi veriyoruz, Sadece kurumsal eğitimde geçerlidir.

Bizden Size Bilginiz Olsun

Bilgi ve belge sahibi olmayan kişilerin paylaştığı, ürün fotoğraf çekimi ile ilgili internette dolaşan kopyalama birkaç yazı ile ticari beklenti için çekilmiş video ile ürün fotoğrafı çekmenin kolay olduğunu anlatan, fotoğrafçı bile olmayan kişilerin yanıltıcı bilgilerine itibar etmeyiniz. Ürün fotoğraf çekimi öyle kolay yapılabilen bir iş değildir, eğitim bilgi ve uzmanlık ister ürün fotoğraf çekimi alanında profesyonel olmak kesin gerekliliktir.