Fuar Fotoğraf Çekimi

Fuar Fotoğraf Çekimi

Fuar Fotoğraf Çekimi

Fuar Çekimi
Fuar fotoğraf ve kamera çekimi hizmetlerimiz genel fuar ve fuar katılımcı firmalara özel kamera ve fotoğraf çekimlerini yapıyoruz genel fuarın görüntüleri profesyonel 4k kamera ile çekilmektedir profesyonel işinde uzman fotoğrafçı ekibimiz tüm fuar tarihlerinde tüm gün müşterilerinize sunum yaparken ve stant genelini çekmektedir. Tüm çalışmaların ardından özenle seçilen görüntüler ve fotoğraflar düzenlenip videoların özel montajları yapılıp tanıtım videonuzu hazırlayıp hızla teslim ediyoruz.

Fuar Fotoğraf çekimi
Fuar süresince firmanıza özel konuklarınızın fotoğraf çekimi, katılımcı stant ziyaretçilerinizin fotoğraf çekimi, ve fuar standınızı genel görünümlü fotoğraf çekimleri gerekir.

Fuar Video Çekimi
Fuar satanınızın katılımcıların kameraya alınması, fuarın genel görünüm video çekimi, fuar standınıza katılan ziyaretçilerinizle röportaj ve video çekimlerinin yapılması, ve video çekimleri sonrası markanıza özel videonun montajlanması gerekir.

Fuar Röportaj Çekimi
Fuar katılımcıları ile sizin belirlediğiniz konularda kamera video kayıt yapılarak düşünce ve önerileri konuların röportaj yapılması ve diğer fuar alanında yaptığımız çekimler ile montajlanması gerekir.

Fuar Drone Hava Çekimi
Fuar merkezinden alınan izinle profesyonel drone pilotu eşliğinde fuar alanının 4k kamera ile çekimlerin yapılması ve diğer video çekimleri ile birleştirilerek montajlanması gerekir.

Fuar Özel Ürün Çekimi
Fuar alanında ve standınızda baskı, pano, reklam tabelası, stant giydirmesi alanlarında kullanabilmek için favori ürünlerinizin yüksek çözünürlükte profesyonel fotoğrafların fuardan önce çekilmesi gerekir.

Fuar Katalog Çekimi
Fuar alanında katılımcı veya ziyaretçilere ürünlerinizi sunabilmek ve taktim edebilmek için ürünlerinizin profesyonel kalitede kataloğa uygun fotoğrafları çekilerek katalog çalışması ve baskısının yapılması için teklif ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Ücretsiz Servis

İstanbul ‘ un her yerine ürün çekimi ücretsiz servis aracımızla iş yerinizden deponuzdan imalatınızdan ürünlerinizi teslim alıyoruz, çekimden sonra tekrar teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızı her platformda kullanabileceğiniz boyutlarda hazırlıyoruz.

Stüdyoda Çekim Hizmeti

Stüdyoda fotoğraf çekimi ile markanızın yada yeni çıkacak bir ürünün prodüksiyonel reklam tanıtım fotoğraf ve video çekimi çözümlerini sunuyoruz.

Yerinde Çekim Hizmeti

İş yerinizde, mağazanızda depo ve imalat alanınızda set kurup ürünlerinizin yerinde çekimini yapıyoruz.

İl Dışı Çekim Hizmeti

Ürünlerinizin set kurup il dışında prodüksiyonel çekimini yapıyoruz.

Ürün Fotoğraf Çekimi

Profesyonel çekim teknikleri ile ürünlerinizin dokusunu yansıtıyoruz.

E-Ticaret Ürün Çekimi

E-ticaretin döndüğü pazaryerleri için ürünlerinizin tercih edilebilirliğinizi sağlayan çekim teknikleri ile ürünlerinizin dokusunu yansıtıyoruz.

Ürün Video Çekimi

Kurgulu prodüksiyonel ürün video çekimi yapıyoruz.

Ürün Katalog Çekimi

Ürün çekiminizden sonra dilerseniz ürünlerini içeren fotoğraflardan size özel ürün kataloğu hazırlıyoruz.

Sektörel Çekimler

ürün fotoğraf çekimi, katalog fotoğraf çekimi, moda fotoğraf çekimi, tekstil fotoğraf çekimi, modelli mankenli fotoğraf çekimi, konsept fotoğraf çekimi, koleksiyon fotoğraf çekimi, kreasyon fotoğraf çekimi, still life fotoğraf çekimi, tesettür fotoğraf çekimi, deri fotoğraf çekimi, ayakkabı fotoğraf çekimi, çanta fotoğraf çekimi, gözlük fotoğraf çekimi, saat fotoğraf çekimi, takı fotoğraf çekimi, altın fotoğraf çekimi, gümüş fotoğraf çekimi, perde fotoğraf çekimi, etiket fotoğraf çekimi, aksesuar fotoğraf çekimi, gıda fotoğraf çekimi, yemek fotoğraf çekimi, sebze fotoğraf çekimi, meyve fotoğraf çekimi, bitki fotoğraf çekimi, çiçek fotoğraf çekimi, baharat fotoğraf çekimi, süt fotoğraf çekimi, tarım ürünleri fotoğraf çekimi, unlu mamüller fotoğraf çekimi, üretim fotoğraf çekimi, fast food fotoğraf çekimi, mobilya fotoğraf çekimi, seramik fotoğraf çekimi, fuar fotoğraf çekimi, gala fotoğraf çekimi, defile fotoğraf çekimi, e-ticaret pazar yeri fotoğraf çekimi, imaj fotoğraf çekimi, e katalog fotoğraf çekimi, detay makro fotoğraf çekimi, kurgulu fotoğraf çekimi, beyaz fonda dekupeli fotoğraf çekimi, showroom fotoğraf çekimi, sosyal medya fotoğraf çekimi, e-ticaret fotoğraf çekimi, imalat üretim fotoğraf çekimi, reklam fotoğraf çekimi, ambalajlı ürün fotoğraf çekimi, beyaz eşya fotoğraf çekimi, elekrikli ev aletleri fotoğraf çekimi, sağlık fotoğraf çekimi, medikal fotoğraf çekimi, kimyasal fotoğraf çekimi, kozmetik fotoğraf çekimi, dermokozmetik fotoğraf çekimi, kurumsal fotoğraf çekimi, mekan fotoğraf çekimi, fabrika fotoğraf çekimi, otomotiv fotoğraf çekimi, inşaat fotoğraf çekimi, mimari fotoğraf çekimi, turizm fotoğraf çekimi, endüstriyel fotoğraf çekimi, makina fotoğraf çekimi, sanayi fotoğraf çekimi, yedek parça fotoğraf çekimi, v.b fotoğrafçılık hizmetleri vermekteyiz.

Yüksek kalite ve boyutta istenilen RAW, JPG, PNG, PSD formatta dijital olarak teslim edilmektedir.