Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Çekimi
Kurumsal veya bireysel yeni açılacak olan veya devam eden kuruluşun veya var olan ürünün yada yeni çıkacak bir ürünün prodüksiyonel reklam tanıtım fotoğraf çekimi video reklam tanıtım çekimi çözümlerini sunuyoruz. yüksek kalite ve boyutta istenilen RAW, JPG, PNG, PSD formatta dijital olarak teslim edilmektedir.


Ürünler: Ürünlerinizi plato veya stüdyo ortamında yada dış mekanlarda fotoğraf ve video ile en iyi kalitede çekimlerini tamamlıyoruz çekilen ürünlerinizi her platformda kullanabileceğiniz boyutlarda hazırlıyoruz.

Katalog: Ürün yelpazenizden elde edilen fotoğrafları istenilen ölçü ve boyutlarda katalog tasarım çalışması ile tamamlıyoruz hazırlanan katalog çalışması hem baskı odaklı hemde dijital ortamda kullanılabilir şekilde online katalog olarak hazırlıyoruz.

Sanal Tur: İşletmenizi çekilen fotoğraflar ile müşterinize kapasitenizi anlatmak ve tanıtmak için 360 derece foto video sanal tur ile kaliteli bir biçimde müşterilerinize gerçek ziyaret eder gibi göstererek gezdirebilirsiniz. Gezintiler esnasında ziyaret eden kişiye kısa notlar ile baktığı alanlarda ne olduğunu ve o kısımlar hakkında farklı bilgiler sunabilirsiniz.

Tanıtım Filmi: Firmanız hizmetiniz yada ürünleriniz veya üretiminiz tanıtmak istediğiniz departman aşamalarınız için tanıtım filmi çalışması ile mekan veya ürün hazırlanır çekim alanına uygun senaryo oluşturulur, oyuncu hazırlanır kostüm makyaj drone çekimi, aksiyon çekimi, normal çekimler yapılarak senaryo tamamlanır. Kurgu, efekt, sinemasyon montaj aşamalarından sonra HD filminiz hazır olur filmi dilediğiniz platformlarda kullanabilirsiniz. Projelendirme işlemini ekibimiz ile firmanızda yapılan toplantı ve keşifin ardından hazırlıyor ve yol haritasını belirliyoruz.

Aklınıza takılan sorular ile ilgili iletişime geçebilirsiniz, SAYGILARIMIZLA.